MULTIFUNKSJONSMASKINER

Konica Minolta

Konica Minolta har for 4. året på rad blitt kåret til bransjens beste A3 range.

se alle våre produkter her.

PRODUKSJONSMASKINER

KONICA MINOLTA

Vi leverer og supporterer hele Konica Minolta sin produksjons range

Les mer her

KAFFEMASKINER


Ferskbryggere

Les mer på www.veromatic.eu


CQ_Elite_förslag_ink_Maskin_2

Instant

En instant maskin brygger en kopp kaffe på 10 sekunder! Denne type kaffemaskin egner seg derfor utmerket til kundemottak, kantiner, venterom osv – alle steder hvor man ønsker seg en god kopp kaffe eller annen varmdrikk raskt.

Les mer her


Espresso Maskiner

Våre Espresso maskiner brygger en fantastisk Espresso. På samme maskin har man også de fleste andre typer kaffe og Sjokolade drikker

Les mer på www.veromatic.eu

Vi er leverandør av Veromatic-maskiner. Veromatic omfatter maskiner for ferskbrygget kaffe, espresso, Instant.

Ta kontakt med oss for en kaffeprat.

Les mer på www.veromatic.eu

FRANKERING

Vi er forhandler for Postrom, og leverer alt innen post og papirbehandling.

Frankeringsmaskiner, makulering, konvoluttering, skjæremaskiner osv.

Våre teknikere installerer og supporterer alle løsninger vi leverer fra Postrom.

se mer på:  www.postrom.no

Om oss

 

Kontorpartner AS er et lokalt eid selskap lokalisert i Strandvegen 2A i Skien og Ringveien 206 i Sandefjord. KP er en ledende leverandør av kontortekniske maskiner fra Konica Minolta, Postrom og kaffemaskiner fra Veromatic og Coffee Queen til B2B markedet.

 

Stolt leverandør til Polar Medica

Service

Ved behov for service på din kontormaskin kontakt oss pr telefon eller mail. Kontorpartner AS opererer etter motto «best på service og support». Alle våre teknikkere er sertifiserte og utfører service med høy kvalitet. Vi har garanterte responstider på alle våre produkter.

Ved behov for service på deres multifunksjonsmaskin eller annen type kontormaskin, meld inn service på Service@tkpartner.no eller på telefon 35 500 999

Våre dyktige og serviceinnstilte teknikere hjelper deg gjerne!

Drivere til våre multifunksjonsmaskiner finner du her

Toner, stifter og annen rekvisita kan bestilles på post@tkpartner.no

Link til Fjernsupport

th__MG_4640

Kontakt oss

Generell informasjon
Fornavn

Etternavn
Jeg kan kontaktes på
Telefon

E-post
Skriv inn din melding


Petter Moen

Daglig leder
982 29 503
petter@tkpartner.no

Reidar Stavseth

Salgssjef
919 92 999
reidar@tkpartner.no

Knut Åge Lie

Konsulent
922 96 777
knut.lie@tkpartner.no

Espen Sørensen

Support
982 29 494
espen@tkpartner.no

Knut Pedersen

Serviceansvarlig
982 29 442
knut@tkpartner.no

Stig Hansen

Teknisk leder
982 29 481
stig@tkpartner.no